KONST / Litografier / Färglitografi 15264188
nr 1526 4188
Astri Bergman-Taube
(1898-1980), Sverige
Färglitografi, Stortorget. Signerad, numrerad HC XXIX/XXXV, daterad -75, ca 41x48 cm, yttermått inklusive ram: 49x65 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 mars 2023
kl 20:25:19
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
Astri Bergman-Taube
Läs mer om Astri Bergman-Taube